menü
06 56 590-420

Nehéz győzelem

2022-11-19 17:06

A középmezőnyhöz tartozó Tószeg érkezett a TFC-hez a megyei bajnokság 12. fordulójában.

Csapatunk leggólerősebb játékosának, ezen a meccsen nem sikerült betalálni. A 10., 11. és a 20. percben is adódott helyzet Ladányi Dániel előtt, de vagy a vendégkapus hárított vagy elkerülte a labda a tószegi kaput. A 41. percben Héder Róbert szöglete után végre a gólvonal mögé került a labda, igaz a vendégkapusról, de ez a találat is a miklósi vezetést eredményezte. 1-0 a félidő. A második játékrészben is kimaradtak a helyzeteink, Buru Zoltán, Ladányi, Lucza Tamás is feliratkozhatott volna góllövőlistára, de ezen a meccsen semmi nem ment be. A 63. percben Bába Tibor megkapta második sárgáját, így létszámhátrányba került Gergely Mátyás csapata, aminek az lett az eredménye, hogy tószegi gólhelyzetek is adódtak, de ahogy a miklósiak esetében, úgy a vendégek sem találtak gólt, így a végén ha nagy küzdelem árán is, de itthon maradtak a bajnoki pontok.

Jászfényszaru - Kisújszállás 2-2

A tabellát Martfű vezeti 36 ponttal, második Tiszaföldvár 33 ponttal, Kisújszállás a harmadik 26 ponttal. A 21 pontos Törökszentmiklósi FC a 7. helyen áll.