menü
06 56 590-420

1 gólos győzelem itthon

2022-09-25 18:25

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 5. fordulójában Szajol volt a vendége Gergely Mátyás csapatának.

A meccs egészét nézve nem alakult ki jó mérkőzés a korábbi években megyei El Clasico-nak titulált összecsapáson. A hazaiak némi fölénye már az elején helyzetekben mutatkozott meg: a 3. percben Héder Róbert szabadrúgása után Buru fejelhetett kapura, majd a 10. percben Lucza tüzelt 20 m-ről, középről. A 28. percben jött a gól is, Héder szöglete után Ágoston Kristóf érkezett a rövidre és megszerezte idei első találatát, és a miklósiak vezetését. 1-0 a félidei eredmény.

A második játékrész kezdetén a fiatal Poczai Ronald előtt adódott esély a gólszerzésre, balról élesen próbálkozott, de kimaradt. A 62. percben Kiss Zalánnak kellett elhárítani a szajoli veszélyt. A mérkőzés krónikájához tartozik, hogy a csereként pályára lépő Farkas István a 87. percben megkapta második sárgáját is, így emberhátrányban fejezte be a meccset a Törökszentmiklósi FC. Törökszentmiklósi FC-VETERINER - Szajol KLK 1-0.